Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Antalya Cd

Konyaaltı Travesti, Lara Travesti 18 Haziran 2021

Henüz bir Antalya travesti değilim ama gayet güzel kadınsı ve kılsız bir Antalya cd pasif olarak bazen ücret karşılığı bazen de tipini ve vücudunu beğendiğim olursa zevkine vererek seks hayatıma renk ve neşe katmayı tercih ediyorum.

Konyaaltı Cd

Eğlenmek her zaman benim bir numaralı şartım olmuştur, ister ev ortamında isterse de gece kulübü tarzı mekanlarda olsun eğlenmeyi, ve beni eğlendiren erkekleri mutlu etmesini hep sevmişimdir.

Konyaaltı Cd Gay Ap

Bunu yapabildiğim zamanlar kendimi huzurlu, rahatlamış ve fevkalade mutlu hissediyorum. Kendimi çok beğendiğim için, hiçbir zaman beğenilme kaygısı yaşamadım, kadınsı bir pasifim vücudumda hiç kıl bulamazsınız, memelerim yok sadece onun dışında bir travestiden hiç bir farkım yok. Bir erkeğin karşısında soyunduğum zaman etkim altına alamayacağım birinin olması ihtimal dâhilinde bile değil, o derece kendime güvenim tamdır. Öyle ki, giydiğim kıyafetler, sizi yerinizde duramayacak kadar azdırır. Pürüzsüz tenim, giydiğim kısa etek sayesinde dikkatinizi hemen bana çeker, ve aletiniz hiç olmadığı kadar dikleşmiş vaziyetten hazır olda bekler. Bana baktığınızda erkeklik hormonlarınızın zirve yaptığını hissedersiniz. Kusursuz güzelliğim sayesinde, bu piyasada ün yapmış ve erkeklerin bir numaralı tercihi olup, işimde bir numara olmayı başarmış bir Antalya Cd partnerim.

Lara Cd

Beni gören adamın bir daha unutacağını sanmıyorum, özellikle de seks olarak ona yaşatacağım deneyimin ardından. Partnerim, benim verdiğim rahatlık ile gevşeyip, kendilerinden geçerek, oldukça güvende hissettikleri yatak odamda, hayatı en uç noktalarda yaşamak için benimle birlikte olacaklardır.

Lara Cd Gay Ap

Benden daha iyi olduğunu düşünen birçok Antalya travesti var ama hiç biri benim elime su dökemezler, iddialı ve işinde uzman bir hatun olarak onların büyük bir yanılgıya kapılmış olduklarını buradan belirtmek isterim. Birlikte olurken aldığım ve yaşattığım tatminkâr duygular, beyleri uçurmak için yeterli düzeydedir. Seçici bir cd partner olduğum için, her aldığım teklifi kabul etmiyorum. Karşımdaki erkeğin, titiz bir insan olmasına önem verdiğimden dolayı, seçici davranmak zorundayım, hanzolardan pek haz etmiyorum, benim için bazı şeylerin standardı vardır. Böyle güzel bir Antalya ap gay cd ile  birlikte olmak arzusunu herkes hissedebilir fakat seçeceğim erkek olmak kolay değildir. Pozisyon bilgim, sizi çıldırtmaya yeteceği gibi, beni de delirtmek için yeterli öz veriyi vereceğimi düşünüyorum.

  

8507 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

6 Yanıtlar için “Antalya Cd”

 1. Ferdi Üzerinde 9 Temmuz 2021 @ 02:10

  Slm tatlım görüşmek istersen cvp bekliyorum

 2. Samet Üzerinde 26 Temmuz 2021 @ 14:14

  Seninle tanışıp kaliteli ve özel zamanları zevkle geçirmeyi çok isterim güzelim.

 3. Ziko Üzerinde 20 Eylül 2021 @ 12:37

  Cd hatunlar travestilere göre bence daha samimi ve cana yakın oluyorlar, daha güzel sakso çekiyorlar ve bazı konularda daha az naz kapris yapıyorlar.

 4. Recai Üzerinde 18 Aralık 2021 @ 00:57

  Bence cd olarak takılanlar travestilerden daha çok zevk veriyor, kişisel deneyimlerim o şekilde.

 5. Charlestub Üzerinde 18 Aralık 2021 @ 15:21

  Antalya da bu işleri yapan en güzel hatunlardan bir tanesi, sadece cd olarak değil gerçek bir ap sevgili seviyesinde seks yapıyor.

 6. Jame Üzerinde 5 Ocak 2022 @ 02:49

  Bu başka bir şey, başka bir zevk ve kaliteli seksi yaşamak için her şey güzel olmalı.